O mnie

Cześć, dzień dobry.

Nazywam się Michał Kowalski i jestem księgowym. Studiowałem rachunkowość na ZPSB w Szczecinie i AFiBV w Warszawie. Pracuję w księgowości od 2007 i po 3 latach założyłem biuro rachunkowe mikosy.

12+Lat na rynku
50+Obsługiwanych firm
5+Pracowników

Pisanie

Podobno w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. Nie zgadzam się z tym drugim, a Ty? W dziale blog znajdziesz artykuły o różnych księgowych sprawach – część z nich, to moje przemyślenia, a część, to sprawy moich klientów, którymi zajmowałem się w biurze. Być może kiedyś napiszę artykuł, co pingwin ma wspólnego z księgowością (a może już to zrobiłem?).

 

Jeśli zainteresował Cię jakiś artykuł i chciałbyś się dowiedzieć czegoś więcej, możemy się spotkać i o tym porozmawiać w kontekście Twojej firmy – skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły.

Prywatnie

Kocham tworzyć muzykę. Lubię szybką jazdę samochodem.

Zawodowo

Wiesz już, że jestem księgowym i prowadzę biuro rachunkowe, co jeszcze chcesz wiedzieć? Oprócz tego, co można znaleźć na stronie głównej, pomagam przyszłym i obecnym przedsiębiorcom zrozumieć ich firmę od strony księgowej. Przykładam dużą wagę do relacji w biznesie, implementuję wszelkie użyteczne rozwiązania technologiczne do procesów księgowych oraz dbam o to, aby mój przekaz był dla Ciebie wartościowy, tj. merytoryczny i zrozumiały. Niezależnie od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twoja firma – traktuję Cię tak samo, jak Kodeks Cywilny – jesteś profesjonalistą. Możemy się umówić, że ja się zajmę księgowością Twojej firmy, a Ty resztą – co Ty na to?

 

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz usprawnić księgowość w swojej firmie.